שלומי אינסטלטור בצפון

אם הצנרת התפוצצה ואין לך מושג מאיפה הדליפה, השירותים נסתמו או שאולי התחדשת בכלים סניטריים חדשים שדורשים התקנה נקייה, מקצועית ומהירה – הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה נמצא כאן בשבילך ויוכל לספק לך מענה בשלל בעיות, התקנות ושדרוגים של מערכות אינסטלציה, מים וביוב. 

שלומי אינסטלציה מעניקים שירותי אינסטלציה בצפון (חיפה, קריות, קרית אתא, קרית חיים, קרית ביאליק, קרית ים, קרית מוצקין, קרית שמואל, עכו, נהריה, עתלית, טירת הכרמל, מגדל העמק, קרית טבעון, נשר, רמת ישי, רכסים, יקנעם וכדומה) כבר יותר מ- 15 שנה ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה מורכב מאינסטלטורים מוסמכים, אמינים ומפוקחים אשר יוכלו להעניק לך מגוון רחב של פתרונות אינסטלציה מותאמים אישית החל מפתיחת סתימות "פשוטות" ועד איתור נזילות מורכבות באמצעות מצלמות תרמיות, הארכת צנרות בתוך קירות הנכס או התקנת נקודות מים.

לקבלת ייעוץ ראשוני בנוגע לתיקון בעיות ועבודות אינסטלציה בצפון, ניתן ליצור עימנו קשר ב- 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך בצורה מקצועית, אדיבה ואנושית.

שלומי אינסטלציה – אינסטלטור בצפון עם המלצות בשטח!

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה בתחום המים והביוב החל מאיתור ותיקון נזילות ועד החלפת קווי ביוב, תיקון פיצוצים או התקנת כלים סניטריים לתושבי הצפון.

איתור ותיקון נזילות

עבודות ביוב

פתיחת סתימות

החלפת צנרת מים וביוב

הגברת לחץ מים

התקנת כלים סניטריים

מה הלקוחות מספרים עלינו?

במהלך הערב ראינו שיש נזילה במטבח שמתגברת עם זמן, התקשרנו לשלומי ותוך פחות מחצי שעה הוא היה אצלנו בסלון. שלומי תיקן את הנזילה בצורה מקצועית, אדיבה ובמחיר מצויין בלי לנצל את המצוקה שהיינו בה.

אני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש אינסטלטור צדיק, מהיר ומקצועי!!!
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם אינסטלטור צדיק, אמין ומקצועי בצפון, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך!