שלומי אינסטלטור בעכו

התחדשת בברז חדש אשר דורש התקנה מהירה? יש לך סתימה בשירותים ואי אפשר לנשום או שאולי יש לך נזילה שאוכלת את הבית לאט לאט? –שלומי אינסטלציה הוא הכתובת לבעיות האינסטלציה, המים והביוב שלך!

הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה מעניק מעטפת שירותים רחבה בתחומי האינסטלציה, הביוב והמים כבר יותר מ – 15 שנה ברציפות לתושבי עכו והסביבה הקרובה. הצוות של שלומי אינסטלציה מתמחה באיתור ותיקון נזילות באמצעות מכשור ומצלמות תרמיות מתקדמות, תיקון פיצוצי צנרת, פתיחת סתימות, החלפת צנרות ביוב, התקנת כלים סניטריים ועוד.

אנו מבינים שלעיתים קרובות, אינסטלטור מקצועי, אמין ואנושי נדרש דווקא בזמני חירום כאשר ישנה תקלה, פיצוץ או בעיה אשר משפיע בצורה ישירה על איכות החיים ונכס שלך. כתוצאה מכך, אנו מעניקים שירותי חירום 24 שעות ביממה, כך שנוכל להחזיר אותך לשגרה בתוך זמן קצר של 20-40 דקות מסיום השיחה.

לקבלת ייעוץ ראשוני או להזמנת אינסטלטור בעכו, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח להגיע, לבחון את הבעיה ולתקן אותה בצורה מיומנת, מקצועית ובמהירה.

שלומי אינסטלציה – אינסטלטור בעכו עם המלצות בשטח!

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה בעכו בתחום המים והביוב החל מאיתור ותיקון נזילות ועד החלפת קווי ביוב, תיקון פיצוצים או התקנת כלים סניטריים לתושבי עכו והסביבה הקרובה.

איתור ותיקון נזילות

עבודות ביוב

פתיחת סתימות

החלפת צנרת מים וביוב

הגברת לחץ מים

התקנת כלים סניטריים

מה הלקוחות מספרים עלינו?

במהלך הערב ראינו שיש נזילה במטבח שמתגברת עם זמן, התקשרנו לשלומי ותוך פחות מחצי שעה הוא היה אצלנו בסלון. שלומי תיקן את הנזילה בצורה מקצועית, אדיבה ובמחיר מצויין בלי לנצל את המצוקה שהיינו בה.

אני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש אינסטלטור צדיק, מהיר ומקצועי!!!
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם אינסטלטור צדיק, אמין ומקצועי בעכו, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך!