דוד אינסטלטור בקרית שמואל

יש לך סתימה בכיור במטבח? נזילה או פיצוץ בחדר האמבטיה? – הצוות של דוד אינסטלציה נמצא כאן בשבילך!

הצוות המקצועי של דוד אינסטלציה בעל ניסיון רב שנים של יותר מ – 15 שנה בתיקון, התקנה ושדרוג של מערכות אינסטלציה, מים וביוב בקרית שמואל. במהלך השנים, ליווינו אינספור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בקרית שמואל והסביבה הקרובה.

הצוות המקצועי של דוד אינסטלציה מעניק לא רק עבודה נקייה, מיומנת ומקצועית אלא גם מחירים הוגנים ואחריות מלאה על כל חלקי החילוף והמוצרים שנמכרים על ידינו. הצוות המקצועי של דוד אינסטלציה משתמש אך ורק בחלקי חילוף מקוריים ומוצרים של המוצגים הגדולים ביותר על מנת להעניק לך שקט נפשי לאורך שנים רבות.

לקבלת ייעוץ ראשוני מאינסטלטור מקצועי בקרית שמואל, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039. אנו נשמח להגיע, לבדוק ולפתור את הבעיה בצורה מהירה, נקייה ובמחיר משתלם.

דוד אינסטלציה – אינסטלטור בקרית שמואל עם המלצות בשטח!

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה בקרית שמואל בתחום המים והביוב החל מאיתור ותיקון נזילות ועד החלפת קווי ביוב, תיקון פיצוצים או התקנת כלים סניטריים לתושבי קרית שמואל והסביבה הקרובה.

איתור ותיקון נזילות

עבודות ביוב

פתיחת סתימות

החלפת צנרת מים וביוב

הגברת לחץ מים

התקנת כלים סניטריים

מה הלקוחות מספרים עלינו?

במהלך הערב ראינו שיש נזילה במטבח שמתגברת עם זמן, התקשרנו לדוד ותוך פחות מחצי שעה הוא היה אצלנו בסלון. דוד תיקן את הנזילה בצורה מקצועית, אדיבה ובמחיר מצויין בלי לנצל את המצוקה שהיינו בה.

אני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש אינסטלטור צדיק, מהיר ומקצועי!!!
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם אינסטלטור צדיק, אמין ומקצועי בקרית שמואל, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך!