שלומי אינסטלטור בקרית טבעון

יש לך סתימה באסלה? פיצוץ צנרת או ביוב שמסריח את כל הבניין? – הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה נמצא כאן בשבילך! 

שלומי אינסטלציה מעניק שירותי אינסטלציה, מים וביוב בקרית טבעון כבר יותר מ – 15 שנה. הניסיון, הידע המצטבר והמומחיות שצברנו מאפשרים לנו לפתור כל בעיה במהירות שיא.

הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה מורכב מאינסטלטורים מורשים, מוסמכים ומיומנים אשר יעשו את המקסימום האפשרי על מנת להקל עליך ולהחזיר אותך לשגרה. אנחנו מבינים שלעיתים קרובות, הזמנת אינסטלטור מתבצעת דווקא בזמני משבר כאשר חייבים לאתר ולתקן את הבעיה במהירות ולכן אנו מעניקים שירותי חירום 24 שעות ביממה.

אנו משתמשים אך ורק בחלקי חילוף ומוצרי אינסטלציה, מים וביוב מקוריים של המותגים הגדולים ביותר בעולם כך שנוכל לפתור את הבעיה אחת ולתמיד, להעניק לך שקט נפשי ואחריות מלאה לאורך שנים.

לייעוץ ראשוני עם אינסטלטור מקצועי, אמין ואנושי בקרית טבעון, ניתן ליצור עימנו קשר ב- 072-3977039 – אנו נשמח להגיע למקום, לבדוק את המצב ולהעניק לך הצעת מחיר ללא כל התחייבות מצידך.

שלומי אינסטלציה – אינסטלטור בקרית טבעון עם המלצות בשטח!

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה בקרית טבעון בתחום המים והביוב החל מאיתור ותיקון נזילות ועד החלפת קווי ביוב, תיקון פיצוצים או התקנת כלים סניטריים לתושבי קרית טבעון והסביבה הקרובה.

איתור ותיקון נזילות

עבודות ביוב

פתיחת סתימות

החלפת צנרת מים וביוב

הגברת לחץ מים

התקנת כלים סניטריים

מה הלקוחות מספרים עלינו?

במהלך הערב ראינו שיש נזילה במטבח שמתגברת עם זמן, התקשרנו לשלומי ותוך פחות מחצי שעה הוא היה אצלנו בסלון. שלומי תיקן את הנזילה בצורה מקצועית, אדיבה ובמחיר מצויין בלי לנצל את המצוקה שהיינו בה.

אני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש אינסטלטור צדיק, מהיר ומקצועי!!!
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם אינסטלטור צדיק, אמין ומקצועי בקרית טבעון, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך!