שלומי אינסטלטור בנשר

יש לך נזילה? ברז חדש אשר דורש התקנה מיומנת או חלילה פיצוץ בצנרת אשר גורם לבזבוז ועלויות מים גבוהות? – שלומי אינסטלציה נמצא כאן בשבילך!

שלומי אינסטלציה מעניקים את כל שירותי האינסטלציה, המים והביוב בנשר והסביבה כבר יותר מ – 15 שנה.

הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה יכול להתמודד בהצלחה עם תקלות פשוטות (פתיחת סתימה או הגברת לחץ מים) ותקלות מורכבות (החלפת קווי ביוב, פיצוצים, איתור נזילות באמצעות מכשור ומצלמות תרמיות) כאחד. הצוות המקצועי זמין 24 שעות ביממה לפתירת תקלות חירום ובשביל שנוכל להחזיר אותך לשגרת החיים בצורה המהירה ביותר.

אנו מקפידים על שימוש בחלפי חילוף ומוצרים של המותגים הגדולים, המוכרים והמוכחים ביותר בעולם כך שנוכל להעניק לך שקט נפשי לאורך שנים רבות.

לייעוץ ראשוני עם אינסטלטור מוסמך, אמין ומקצועי בנשר, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונוכל להגיע עד אליך בפרק זמן קצר של 20-40 דקות מרגע הקריאה!

שלומי אינסטלציה – אינסטלטור בנשר עם המלצות בשטח!

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה בנשר בתחום המים והביוב החל מאיתור ותיקון נזילות ועד החלפת קווי ביוב, תיקון פיצוצים או התקנת כלים סניטריים לתושבי נשר והסביבה הקרובה.

איתור ותיקון נזילות

עבודות ביוב

פתיחת סתימות

החלפת צנרת מים וביוב

הגברת לחץ מים

התקנת כלים סניטריים

מה הלקוחות מספרים עלינו?

במהלך הערב ראינו שיש נזילה במטבח שמתגברת עם זמן, התקשרנו לדוד ותוך פחות מחצי שעה הוא היה אצלנו בסלון. דוד תיקן את הנזילה בצורה מקצועית, אדיבה ובמחיר מצויין בלי לנצל את המצוקה שהיינו בה.

אני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש אינסטלטור צדיק, מהיר ומקצועי!!!
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם אינסטלטור צדיק, אמין ומקצועי בנשר, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך!