שלומי אינסטלטור בנהריה

יש לך פיצוץ פתאומי בצנרת, סתימה בביוב אשר מסריחה את כל הבניין או הצפה שיצאה משליטה? – שלומי אינסטלציה נמצא כאן בשבילך!

הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה זמין עבורך, 24 שעות ביממה, במהלך כל ימות השבוע לתיקון תקלות ובעיות חירום אשר עלולות להתרחש בענף האינסטלציה, המים והביוב. כמו כן, נוכל לעזור לך בהתקנת כלים סניטריים, איתור ותיקון נזילות אשר הורסות את הנכס ופוגעות בבריאות היקרים לך מכל.

הניסיון הרב שצברנו במהלך 15 שנות פעילות החברה, מאפשר לנו למצוא את הפתרון הנכון לכל סיטואציה. הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה משתמש אך ורק בחלקי חילוף מקוריים ומוצרים אשר נמכרים על ידי המותגים הגדולים – מוצרים אלה יבטיחו שרידות מעולה ועבודה אשר תחזיק לאורך שנים רבות.

לקבלת ייעוץ ראשוני מאינסטלטור מוסמך בנהריה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039. אנו מבטיחים לך עבודה מקצועית, אדיבה ומהירה תוך שמירה על רמת מחירים הוגנת ומתן אחריות מלאה על העבודה.

שלומי אינסטלציה – אינסטלטור בנהריה עם המלצות בשטח!

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה בנהריה בתחום המים והביוב החל מאיתור ותיקון נזילות ועד החלפת קווי ביוב, תיקון פיצוצים או התקנת כלים סניטריים לתושבי נהריה והסביבה הקרובה.

איתור ותיקון נזילות

עבודות ביוב

פתיחת סתימות

החלפת צנרת מים וביוב

הגברת לחץ מים

התקנת כלים סניטריים

מה הלקוחות מספרים עלינו?

במהלך הערב ראינו שיש נזילה במטבח שמתגברת עם זמן, התקשרנו לשלומי ותוך פחות מחצי שעה הוא היה אצלנו בסלון. שלומי תיקן את הנזילה בצורה מקצועית, אדיבה ובמחיר מצויין בלי לנצל את המצוקה שהיינו בה.

אני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש אינסטלטור צדיק, מהיר ומקצועי!!!
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם אינסטלטור צדיק, אמין ומקצועי בנהריה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך!