שלומי אינסטלטור ברכסים

יש לך פיצוץ בגינה? דליפה מטרידה בכלים הסניטריים בבית או סתימה בשירותים? – הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה בנמצא כאן בשבילך!

צוות האינסטלטורים המוסמכים, המורשים והמיומנים של שלומי אינסטלציה מעניקים שירות לתושבי רכסים והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 15 שנה. הניסיון הרב שצברנו בהתקנה ותיקון של מערכות אינסטלציה, ביוב ומים מקל עלינו את המלאכה ומאפשר לך לחזור לשגרה בצורה מהירה במיוחד.

צוות האינסטלטורים של שלומי אינסטלציה מחזיק במכשור מתקדם ועושה שימוש בחלקי חילוף ומוצרים מקוריים בלבד. כתוצאה מכך, אתה יכול להיות בטוח שנוכל לאתר ולתקן את התקלה בצורה שתקנה לך שנים רבות של שקט.

לקבלת ייעוץ ראשוני מאינסטלטור מקצועי ברכסים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך. הצוות של שלומי אינסטלציה זמין לעבודות במהלך כל שעות היממה 24/7 מסביב לשעון.

שלומי אינסטלציה – אינסטלטור ברכסים עם המלצות בשטח!

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה ברכסים בתחום המים והביוב החל מאיתור ותיקון נזילות ועד החלפת קווי ביוב, תיקון פיצוצים או התקנת כלים סניטריים לתושבי רכסים והסביבה הקרובה.

איתור ותיקון נזילות

עבודות ביוב

פתיחת סתימות

החלפת צנרת מים וביוב

הגברת לחץ מים

התקנת כלים סניטריים

מה הלקוחות מספרים עלינו?

במהלך הערב ראינו שיש נזילה במטבח שמתגברת עם זמן, התקשרנו לשלומי ותוך פחות מחצי שעה הוא היה אצלנו בסלון. שלומי תיקן את הנזילה בצורה מקצועית, אדיבה ובמחיר מצויין בלי לנצל את המצוקה שהיינו בה.

אני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש אינסטלטור צדיק, מהיר ומקצועי!!!
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם אינסטלטור צדיק, אמין ומקצועי ברכסים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך!