שלומי אינסטלטור במגדל העמק

הברז במטבח דולף ומציף את כל השיש? הצנרת התפוצצה משורשים שהתחילו לגדול בתוכה? חשבון המים עלה ללא סיבה נראית לעין? – הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה נמצא כאן בשבילך!

לצערנו, הזנחה של בעיות אינסטלציה, מים וביוב "קטנות" יכולות להידרדר במהירות ולהפוך לבעיות "גדולות" אם הן לא מטופלות בצורה מקצועית, יסודית ומהירה. הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה כבר ראה הכל במהלך 15 שנות פעילות החברה כך שנוכל לעזור ולמצוא פתרונות לכל בעיית אינסטלציה, מים וביוב שמתרחשת בנכס היקר שלך.

אנו משתמשים בחלקי חילוף ומוצרים מקוריים בלבד (חדשים מהניילון), על מנת להבטיח שרידות מקסימלית ותיקון שיחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

לייעוץ ראשוני עם אינסטלטור במגדל העמק, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 – הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה מעניק שירותי חירום, 24 שעות ביממה, כך שנוכל להגיע בתוך 20-40 דקות ולהעניק לך שירות מהיר, אנושי ומקצועי במחיר הוגן. 

שלומי אינסטלציה – אינסטלטור במגדל העמק עם המלצות בשטח!

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה במגדל העמק בתחום המים והביוב החל מאיתור ותיקון נזילות ועד החלפת קווי ביוב, תיקון פיצוצים או התקנת כלים סניטריים לתושבי מגדל העמק והסביבה הקרובה.

איתור ותיקון נזילות

עבודות ביוב

פתיחת סתימות

החלפת צנרת מים וביוב

הגברת לחץ מים

התקנת כלים סניטריים

מה הלקוחות מספרים עלינו?

במהלך הערב ראינו שיש נזילה במטבח שמתגברת עם זמן, התקשרנו לשלומי ותוך פחות מחצי שעה הוא היה אצלנו בסלון. שלומי תיקן את הנזילה בצורה מקצועית, אדיבה ובמחיר מצויין בלי לנצל את המצוקה שהיינו בה.

אני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש אינסטלטור צדיק, מהיר ומקצועי!!!
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם אינסטלטור צדיק, אמין ומקצועי במגדל העמק, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך!