שלומי אינסטלטור בעתלית

הברז לא מספיק לדלוף? הצינור התפוצץ באמצע הלילה? – הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה זמין עבורך, 24 שעות ביממה לפתירת בעיות חירום באינסטלציה, מים וביוב.

שלומי אינסטלציה פועלים בעתלית והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 15 שנה. במהלך השנים, עזרנו לאלפי לקוחות לחזור לשגרת החיים שלהם בצורה מהירה, אנושית ומקצועית תוך מתן מחירים הוגנים מבלי לנצל לרגע את המצוקה בה הם נמצאים.

הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה משתמש במכשור מתקדם לאיתור נזילות ופיצוצי צנרת, חלקי חילוף ומוצרים מקוריים של המותגים הגדולים ביותר בתחום האינסטלציה. שימוש בחלקים שמגיעים מבית טוב יבטיחו לך שנים של שקט, ללא תקלות חוזרות ונשנות.

לקבלת ייעוץ ראשוני, ללא כל התחייבות מצידך, מאינסטלטור מקצועי בעתלית, ניתן ליצור עימנו קשר ב- 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך. הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה זמין עבורך ביום ובלילה, כך שנוכל לפתור כל בעיה שעומדת לפניך. 

שלומי אינסטלציה – אינסטלטור בעתלית עם המלצות בשטח!

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה בעתלית בתחום המים והביוב החל מאיתור ותיקון נזילות ועד החלפת קווי ביוב, תיקון פיצוצים או התקנת כלים סניטריים לתושבי עתלית והסביבה הקרובה.

איתור ותיקון נזילות

עבודות ביוב

פתיחת סתימות

החלפת צנרת מים וביוב

הגברת לחץ מים

התקנת כלים סניטריים

מה הלקוחות מספרים עלינו?

במהלך הערב ראינו שיש נזילה במטבח שמתגברת עם זמן, התקשרנו לשלומי ותוך פחות מחצי שעה הוא היה אצלנו בסלון. שלומי תיקן את הנזילה בצורה מקצועית, אדיבה ובמחיר מצויין בלי לנצל את המצוקה שהיינו בה.

אני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש אינסטלטור צדיק, מהיר ומקצועי!!!
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם אינסטלטור צדיק, אמין ומקצועי בעתלית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך!