שלומי אינסטלטור ברמת ישי

יש לך פיצוץ בצנרת? סתימה בשירותים שגורמת להצפה או נזילות חוזרות ונשנות שאין לך מושג מאיפה הן? – הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה נמצא כאן בשבילך!

שלומי אינסטלציה מתמחים במתן שירותי אינסטלציה, מים וביוב כבר יותר מ – 15 שנה לתושבי רמת ישי והסביבה הקרובה. אם יש לך תקלה במערכות האינסטלציה מומלץ לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר. לצערנו, לעיתים אנו נדרשים לתקן בעיות ונזקים חדשים אשר התרחשו לאחר שאינסטלטורים חאפרים או "הבן של השכנה" באו לתקן וגרמו בעיות ונזקים חדשים בנכס.

הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה מעניק שירותי חירום 24 שעות ביממה, משתמש אך ורק בחלקי חילוף, חומרים ומוצרים מקוריים ומספק אחריות מלאה על העבודה שבוצעה בנכס שלך.

לקבלת ייעוץ ראשוני או להזמנת אינסטלטור ברמת ישי והסביבה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח להגיע למקום, לאבחן את הבעיה ולספק לך שירות מעולה במחיר מנצח.

שלומי אינסטלציה – אינסטלטור ברמת ישי עם המלצות בשטח!

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה ברמת ישי בתחום המים והביוב החל מאיתור ותיקון נזילות ועד החלפת קווי ביוב, תיקון פיצוצים או התקנת כלים סניטריים לתושבי רמת ישי והסביבה הקרובה.

איתור ותיקון נזילות

עבודות ביוב

פתיחת סתימות

החלפת צנרת מים וביוב

הגברת לחץ מים

התקנת כלים סניטריים

מה הלקוחות מספרים עלינו?

במהלך הערב ראינו שיש נזילה במטבח שמתגברת עם זמן, התקשרנו לשלומי ותוך פחות מחצי שעה הוא היה אצלנו בסלון. שלומי תיקן את הנזילה בצורה מקצועית, אדיבה ובמחיר מצויין בלי לנצל את המצוקה שהיינו בה.

אני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש אינסטלטור צדיק, מהיר ומקצועי!!!
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם אינסטלטור צדיק, אמין ומקצועי ברמת ישי, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך!