שלומי אינסטלטור בטירת הכרמל

יש לך נזילת מים שאין לך מושג מאיפה היא נפלה עליך? פיצוץ בצנרת או שאולי התחדשת בכלים סניטריים חדשים אשר דורשים התקנה מקצועית במחיר משתלם? – שלומי אינסטלציה נמצאים כאן בשבילך!

שלומי אינסטלציה מעניקים שירותי אינסטלציה, מים וביוב כבר יותר מ – 15 שנה לתושבי טירת הכרמל והסביבה הקרובה. הניסיון הרב שצברנו בתיקונים, התקנות ושדרוגים של מערכות אינסטלציה, מים וביוב משמש אותנו מידי יום לפתירת בעיות בצורה יצירתית, מהירה ופשוטה.

הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה יעשה את המקסימום האפשרי בשביל לבצע את העבודה הדרושה על הצד הטוב ביותר. אנו משתמשים בחלקים ומוצרים מקוריים של המותגים הגדולים על מנת להעניק שקט נפשי וידיעה שהנכס ובני המשפחה שלך בטוחים לאורך שנים רבות.

לקבלת ייעוץ ראשוני מאינסטלטור מוסמך בטירת הכרמל ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 – אנו נשמח להגיע, לאמוד את היקף העבודה ולהעניק לך הצעת מחיר ללא כל התחייבות מצידך.

שלומי אינסטלציה – אינסטלטור בטירת הכרמל עם המלצות בשטח!

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה בטירת הכרמל בתחום המים והביוב החל מאיתור ותיקון נזילות ועד החלפת קווי ביוב, תיקון פיצוצים או התקנת כלים סניטריים לתושבי טירת הכרמל והסביבה הקרובה.

איתור ותיקון נזילות

עבודות ביוב

פתיחת סתימות

החלפת צנרת מים וביוב

הגברת לחץ מים

התקנת כלים סניטריים

מה הלקוחות מספרים עלינו?

במהלך הערב ראינו שיש נזילה במטבח שמתגברת עם זמן, התקשרנו לשלומי ותוך פחות מחצי שעה הוא היה אצלנו בסלון. שלומי תיקן את הנזילה בצורה מקצועית, אדיבה ובמחיר מצויין בלי לנצל את המצוקה שהיינו בה.

אני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש אינסטלטור צדיק, מהיר ומקצועי!!!
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם אינסטלטור צדיק, אמין ומקצועי בטירת הכרמל, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך!