שלומי אינסטלטור בקרית מוצקין

אם יש לך רטיבות שהורסת את קירות והרצפות הדירה, פיצוץ פתאומי בצנרת או סתימות חוזרות ונשנות – זה בדיוק הזמן להתקשר לשלומי אינסטלציה – אנו נמצאים כאן בשבילך!

הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה מבצע עבודות אינסטלציה בקרית מוצקין כבר יותר מ -15 שנה. במהלך השנים, ליווינו אלפי לקוחות בקרית מוצקין והסביבה הקרובה אשר שמחים להמליץ עלינו פעם אחר פעם לחברים ובני משפחה. אנו עושים את המקסימום האפשרי עבור כל לקוח פרטי או עסקי, שומרים על זמני ביצוע קצרים ומחירים הוגנים.

הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה משתמש בטכניקות מתקדמות לטיפול בבעיות אינסטלציה מגוונות, חלקי חילוף מקוריים ומוצרים של המותגים הגדולים ביותר בתחום. בסופו של יום, המטרה שלנו היא לא רק להחזיר אותך לשגרה בצורה מהירה, אלא להעניק לך שקט נפשי לאורך שנים וידיעה שהבעיה שהגענו לתקן לא תצוץ מחדש בעוד חודש אחרי שנעזוב את המקום.

לקבלת ייעוץ ראשוני, ללא כל התחייבות מצידך, מאינסטלטור מקצועי בקרית מוצקין, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 – אנו נשמח להעניק לך שירות מקצועי, מיומן ואנושי במחירים הוגנים.

שלומי אינסטלציה – אינסטלטור בקרית מוצקין עם המלצות בשטח!

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה בקרית מוצקין בתחום המים והביוב החל מאיתור ותיקון נזילות ועד החלפת קווי ביוב, תיקון פיצוצים או התקנת כלים סניטריים לתושבי קרית מוצקין והסביבה הקרובה.

איתור ותיקון נזילות

עבודות ביוב

פתיחת סתימות

החלפת צנרת מים וביוב

הגברת לחץ מים

התקנת כלים סניטריים

מה הלקוחות מספרים עלינו?

הייתה לנו סתימה בביוב של הבניין, התקשרנו לשלומי האינסטלטור שהבטיח להגיע כבר באותו היום. שלומי הגיע בשעה שקבענו, פתח וניקה את הסתימה מפסולת והחזיר אותנו לשגרה.
תודה על שירות מצוין במחיר נוח מאוד!

לשיחה מיידית עם אינסטלטור צדיק, אמין ומקצועי בקרית מוצקין, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך!