שלומי אינסטלטור בקרית ים

יש לך סתימה בכיור? נזילה שאין לך מושג מאיפה היא מגיעה או שאולי זקוק לעבודות ביוב מורכבות בבניין המשותף? – שלומי אינסטלציה נמצאים כאן בשבילך! 

הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה מתחייב להעניק לך שירות הוגן, מהיר ויעיל לאורך כל שעות היממה – 24/7 מסביב לשעון. הידע, הניסיון והמומחיות הרבה שצברנו במהלך יותר מ – 15 שנות פעילות החברה, מאפשרים לנו להעניק לך שירות מנצח במחיר הוגן.

אנו משתמשים בחלפים מקוריים בלבד אשר עומדים בדרישות התקן הישראלי והבינלאומי, ציוד ומכשור מתקדם אשר מאפשר לנו לאתר ולפתור בעיות אינסטלציה אשר אינסטלטורים אחרים לא הצליחו בעבר.

לקבלת ייעוץ ראשוני מאינסטלטור מוסמך בקרית ים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 – הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה מחכה לקריאת השירות שלך 24 שעות ביממה.

שלומי אינסטלציה – אינסטלטור בקרית ים עם המלצות בשטח!

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה בקרית ים בתחום המים והביוב החל מאיתור ותיקון נזילות ועד החלפת קווי ביוב, תיקון פיצוצים או התקנת כלים סניטריים לתושבי קרית ים והסביבה הקרובה.

איתור ותיקון נזילות

עבודות ביוב

פתיחת סתימות

החלפת צנרת מים וביוב

הגברת לחץ מים

התקנת כלים סניטריים

מה הלקוחות מספרים עלינו?

במהלך הערב ראינו שיש נזילה במטבח שמתגברת עם זמן, התקשרנו לשלומי ותוך פחות מחצי שעה הוא היה אצלנו בסלון. שלומי תיקן את הנזילה בצורה מקצועית, אדיבה ובמחיר מצויין בלי לנצל את המצוקה שהיינו בה.

אני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש אינסטלטור צדיק, מהיר ומקצועי!!!
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם אינסטלטור צדיק, אמין ומקצועי בקרית ים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך!