שלומי אינסטלטור בקרית ביאליק

הברז במטבח לא מפסיק לדלוף? יש לך פיצוץ שאין לך מושג מה המקור שלו שצריך לאתר ולתקן במהירות? – הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה נמצא כאן בשבילך!

צוות האינסטלטורים של שלומי אינסטלציה מעניק שירותי תיקון, התקנה ושדרוג מערכות מים וביוב כבר יותר מ – 15 לתושבי קריית ביאליק והסביבה הקרובה. הצוות של שלומי אינסטלציה מחזיק במכשור מתקדם אשר מאפשר איתור ותיקון נזילות מבלי לבצע נזק מיותר לחלל הנכס ומשתמש בחלקי חילוף ומוצרים מקוריים בלבד.

כמו כן, צוות האינסטלטורים של שלומי אינסטלציה מעניק אחריות מלאה על כל עבודה שמבוצעת – דבר אשר יקנה לך הרבה שקט נפשי וידיעה שאתה נמצא בידיים טובות גם כשאנחנו עוזבים את המקום.

לשיחה ישירה עם אינסטלטור מוסמך בקרית ביאליק, ניתן ליצור קשר ב – 072-3977039 – הייעוץ הראשוני שאנו מעניקים ניתן בחינם, ללא כל התחייבות מצידך!

שלומי אינסטלציה – אינסטלטור בקרית ביאליק עם המלצות בשטח!

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה בקרית ביאליק בתחום המים והביוב החל מאיתור ותיקון נזילות ועד החלפת קווי ביוב, תיקון פיצוצים או התקנת כלים סניטריים לתושבי קרית ביאליק והסביבה הקרובה.

איתור ותיקון נזילות

עבודות ביוב

פתיחת סתימות

החלפת צנרת מים וביוב

הגברת לחץ מים

התקנת כלים סניטריים

מה הלקוחות מספרים עלינו?

במהלך הערב ראינו שיש נזילה במטבח שמתגברת עם זמן, התקשרנו לשלומי ותוך פחות מחצי שעה הוא היה אצלנו בסלון. שלומי תיקן את הנזילה בצורה מקצועית, אדיבה ובמחיר מצויין בלי לנצל את המצוקה שהיינו בה.

אני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש אינסטלטור צדיק, מהיר ומקצועי!!!
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם אינסטלטור צדיק, אמין ומקצועי בקרית ביאליק, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך!