שלומי אינסטלטור בקרית אתא

שלומי אינסטלציה מתמחים בביצוע עבודות אינסטלציה פשוטות ומורכבות בקרית אתא כבר יותר מ – 15 שנה. במהלך השנים, עזרנו לאלפי לקוחות בצורה מקצועית, מהירה ואמינה תוך עמידה בזמנים ומתן מחירים הוגנים. כל תיקון, התקנה או שדרוג של מערכות המים והביוב זוכים אצלנו למלוא תשומת הלב, הרצינות והמשאבים.

צוות העובדים המיומן של שלומי אינסטלציה זמין לכל שאלה, בקשה או דרישה שלך לאורך כל שעות היממה (24/7 מסביב לשעון). אנו מבינים שלעיתים קרובות, בעיות אינסטלציה מתרחשות דווקא ברגעים הכי פחות נוחים בחיים, לכן אנו נעשה את המקסימום האפשרי על מנת להקל, לפתור את הבעיה ולהחזיר אותך לשגרת היום שלך בזמן שיא.

לקבלת פרטים נוספים או לייעוץ ראשוני עם אינסטלטור מוסמך בקרית אתא, ניתן ליצור עימנו קשר ב- 072-3977039 – אנו נשמח להגיע לנכס ולהעניק לך שירות מקצועי, אדיב ומהיר 24 שעות ביממה.

שלומי אינסטלציה – אינסטלטור בקרית אתא עם המלצות בשטח!

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה בקרית אתא בתחום המים והביוב החל מאיתור ותיקון נזילות ועד החלפת קווי ביוב, תיקון פיצוצים או התקנת כלים סניטריים לתושבי קרית אתא והסביבה הקרובה.

איתור ותיקון נזילות

עבודות ביוב

פתיחת סתימות

החלפת צנרת מים וביוב

הגברת לחץ מים

התקנת כלים סניטריים

מה הלקוחות מספרים עלינו?

במהלך הערב ראינו שיש נזילה במטבח שמתגברת עם זמן, התקשרנו לשלומי ותוך פחות מחצי שעה הוא היה אצלנו בסלון. שלומי תיקן את הנזילה בצורה מקצועית, אדיבה ובמחיר מצויין בלי לנצל את המצוקה שהיינו בה.

אני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש אינסטלטור צדיק, מהיר ומקצועי!!!
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם אינסטלטור צדיק, אמין ומקצועי בקרית אתא, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך!