שלומי אינסטלטור ביקנעם

יש לך כלים סניטריים חדשים אשר דורשים התקנה מיומנת, מהירה ונכונה? סתימה בביוב של הבניין המשותף או שאולי פיצוץ צנרת שהתרחש באמצע הלילה? – אל דאגה, הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה נמצא כאן בשבילך! 

הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה מחזיק במכשור מתקדם, מצלמות תרמיות וכלי עבודה מתקדמים אשר מאפשרים לאתר ולפתור את הבעיה שעומדת בפניך בצורה מהירה, פשוטה וקלה במיוחד מבלי ליצור נזק מיותר לנכס היקר שלך. הניסיון הרב שצברנו עם אלפי לקוחות חדשים וחוזרים ביקנעם והסביבה במהלך 15 שנות פעילות החברה, מאפשרים לנו להתאים את הפתרון המושלם לכל סיטואציה שנקראת לפנינו.

הצוות המקצועי של שלומי אינסטלציה משתמש בחלפים, מוצרים וכלים מקוריים בלבד אשר מעניקים לקהל הלקוחות שנים רבות של שקט נפשי, שרידות ועמידות בתנאים קיצוניים.

לקבלת ייעוץ ראשוני, ללא כל התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ואינסטלטור מקצועי ביקנעם ישמח לענות לך על כל השאלות ואף להגיע למקום בתוך 20-40 דקות מסיום השיחה.

שלומי אינסטלציה – אינסטלטור ביקנעם עם המלצות בשטח!

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה ביקנעם בתחום המים והביוב החל מאיתור ותיקון נזילות ועד החלפת קווי ביוב, תיקון פיצוצים או התקנת כלים סניטריים לתושבי יקנעםוהסביבה הקרובה.

איתור ותיקון נזילות

עבודות ביוב

פתיחת סתימות

החלפת צנרת מים וביוב

הגברת לחץ מים

התקנת כלים סניטריים

מה הלקוחות מספרים עלינו?

במהלך הערב ראינו שיש נזילה במטבח שמתגברת עם זמן, התקשרנו לשלומי ותוך פחות מחצי שעה הוא היה אצלנו בסלון. שלומי תיקן את הנזילה בצורה מקצועית, אדיבה ובמחיר מצויין בלי לנצל את המצוקה שהיינו בה.

אני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש אינסטלטור צדיק, מהיר ומקצועי!!!
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם אינסטלטור צדיק, אמין ומקצועי ביקנעם, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך!