דוד אינסטלטור בקרית מוצקין

אם יש לך רטיבות שהורסת את קירות והרצפות הדירה, פיצוץ פתאומי בצנרת או סתימות חוזרות ונשנות – זה בדיוק הזמן להתקשר לדוד אינסטלציה – אנו נמצאים כאן בשבילך!

הצוות המקצועי של דוד אינסטלציה מבצע עבודות אינסטלציה בקרית מוצקין כבר יותר מ -15 שנה. במהלך השנים, ליווינו אלפי לקוחות בקרית מוצקין והסביבה הקרובה אשר שמחים להמליץ עלינו פעם אחר פעם לחברים ובני משפחה. אנו עושים את המקסימום האפשרי עבור כל לקוח פרטי או עסקי, שומרים על זמני ביצוע קצרים ומחירים הוגנים.

הצוות המקצועי של דוד אינסטלציה משתמש בטכניקות מתקדמות לטיפול בבעיות אינסטלציה מגוונות, חלקי חילוף מקוריים ומוצרים של המותגים הגדולים ביותר בתחום. בסופו של יום, המטרה שלנו היא לא רק להחזיר אותך לשגרה בצורה מהירה, אלא להעניק לך שקט נפשי לאורך שנים וידיעה שהבעיה שהגענו לתקן לא תצוץ מחדש בעוד חודש אחרי שנעזוב את המקום.

לקבלת ייעוץ ראשוני, ללא כל התחייבות מצידך, מאינסטלטור מקצועי בקרית מוצקין, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 – אנו נשמח להעניק לך שירות מקצועי, מיומן ואנושי במחירים הוגנים.

דוד אינסטלציה – אינסטלטור בקרית מוצקין עם המלצות בשטח!

אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה בקרית מוצקין בתחום המים והביוב החל מאיתור ותיקון נזילות ועד החלפת קווי ביוב, תיקון פיצוצים או התקנת כלים סניטריים לתושבי קרית מוצקין והסביבה הקרובה.

איתור ותיקון נזילות

עבודות ביוב

פתיחת סתימות

החלפת צנרת מים וביוב

הגברת לחץ מים

התקנת כלים סניטריים

מה הלקוחות מספרים עלינו?

במהלך הערב ראינו שיש נזילה במטבח שמתגברת עם זמן, התקשרנו לדוד ותוך פחות מחצי שעה הוא היה אצלנו בסלון. דוד תיקן את הנזילה בצורה מקצועית, אדיבה ובמחיר מצויין בלי לנצל את המצוקה שהיינו בה.

אני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש אינסטלטור צדיק, מהיר ומקצועי!!!
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם אינסטלטור צדיק, אמין ומקצועי בקרית מוצקין, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977039 ונשמח לעמוד לרשותך!